Музична Школа N2ім. Галини Грабець

Музика для всіх!

Відкрийте для себе радість музики з музичною школою ім. Г. Грабець!
Наша музична школа пропонує широкий спектр програм для людей будь-якого віку та рівня підготовки. Навчіться грати на вашому улюбленому інструменті, співати, або просто розширити свої музичні знання.

Досвідчені викладачі допоможуть вам розкрити ваш музичний талант.

Приєднуйтесь до нашої дружньої музичної спільноти!

Історія школи

  • Заснування

    Наша школа почала своє життя на початку 60-х - як вечірня музична школа. А з 1982р. - дитяча музична школа №2. Приміщення змінювалися, але тепло і любов до дітей переносилися в серцях викладачів - бо такий Тон був заданий на початку. Школу творили неймовірні Особистості, серед них - Юрій Бортейчук, перший директор школи, Галина Грабець, талановита скрипалька, патріотка України, дружина полковника УПА, учасниця визвольної боротьби - за це засуджена до 25 років заслання.В 2011 році музичній школі №2 присвоєно ім'я Галини Грабець, згодом була відкрита кімната-музей. 2016 р. під час святкування 775-ї річниці заснування міста наші викладачі стали учасниками рекорду України - виконанням пісні "Понад Прутом моя Коломия" авторства М.Хромея та Д.Циганкова хором з 775 учасників у супроводі симфонічного оркестру. Колектив музичної школи №2 ім.Г.Грабець внесений до Книги шани міста. Знаходимося за адресою вул. Андрія Чайковського, 22

  • Освіта

    Музична школа - це заклад, в якому отримують початкові музичні знання і навички: це унікальна освітня структура,в основі навчання якої - заняття "педагог-учень", що передбачає індивідуальний підхід до кожної дитини і гармонійний розвиток її здібностей. крім індивідуальних занять для опанування музичним інструментом (або кількома) ми пропонуємо ансамблеве музикування, теоретичні дисципліни, хор, оркестр. Навчання в музичній школі здійснюється за освітніми програмами елементарного підрівня початкової музичної освіти ( від 6 років, тривалість 4 роки) та середнього (базового) підрівня початкової музичної освіти (з 10 років, тривалість 4 роки). А якщо ви - дорослий з нездійсненою дитячою мрією або спонтанним бажанням навчитися грати на музичному інструменті чи співати - не зволікайте і записуйтеся до нашої школи на навчання за індивідуальною програмою.

  • Діяльність/Проєкти

    Найбільша цінність для нас - це діти. Наша команда педагогів знаходиться в постійному пошуку креативних ідей і форм для дитячого музичного розвитку. Наші проєкти:Фестиваль шкільних колективів і сольних виконавців Cantabile Art, діє вже 13 років. Дитяча філармонія - регулярні публічні концерти, до участі в яких ми заохочуємо учнів різних рівнів виконавської майстерності. Задумом цього проєкту є відчуття радості дарування музики слухачам, подолання страху перед публічним виступом. "Український формат" - концерт української музики, відбувається щорічно, в грудні, вже 14 років. Метою є дослідження і звучання музики українських композиторів різного часу. "Різдвяні візерунки" - щорічний грудневий концерт різдвяних мелодій, колядок, щедрівок. Люблений всіма нами, бо ж незабаром - Різдво! Щорічні концерти для наймолодших: Зимовий "Лист від Миколая" та весняний "Концерт маленьких талантів". Мета - створити для маленьких музикантів теплу, сердечну та доброзичливу атмосферу перших публічних виступів. "Музика - це радість, виступати на сцені не страшно, а весело". це дуже важливо, адже зазвичай в пам'яті закарбовуються саме перші кроки на сцену і відчуття, пов'язані з ними. "Гармонія Всесвіту" - лекції-концерти про життя і творчість композиторів. Цей проєкт - нестандартний погляд на Людей, які творили Музику. Яким в дитинстві був Бах? А Моцарт? Як творив свої шедеври нечуючий Бетховен? Ким були батьки Барвінського? Яким педагогом був Кос-Анатольський? А основна суть - відчуття і розуміння Божественної природи Музики. Цикл" Незвичайні уроки. Натхнення". Ідея - нетрадиційний підхід до вивчення теорії музики - нот, ключів, знаків, інтервалів, акордів, згуртовуюча, родинна, домашня атмосфера. 1.Квест "Анатомія музики" - цікаві завдання та загадки з теорії музики (проводимо зазвичай на свіжому повітрі)2. "Музиканти жартують" - кумедні історії та вислови з життя музикантів3. "Вдячність воїнам" - виховання патріотичності, вдячності, цінностей. 4. "Жива пам'ять" - розмова про Галину Грабець - патронесу нашої школи, перегляд фільму про її життя, саджання дерев. "Малярство і Музика. Майстерня Майстра" - проєкт, ідея якого в тому, що в кожному мистецтві - Божий задум, і Його Іскра спалахує в різних проявах: малярстві, музиці, літературі, архітектурі. Лекції-концерти, які знайомлять дітей з шедеврами світового та українського мистецтва і надихають до глибшого власного виконання музики. "Музичні зустрічі" - співпраця, обмін досвідом та творчістю з навчальними закладами інших міст. В нас вже були з концертами студенти Івано-Франківського музичного фахового коледжу класу викладача Ольги Назаренко, дует Тетяни Лузанової і Наталії Бойко з Луцька, Наталія Коптєнкова з Київської школи Сузукі "Музична академія", Анастасія Комлікова з презентацією своєї збірки "Казкове фортепіано". А ще гості провели майстеркласи з нашими учнями

  • Відділи


    В школі працюють 4 відділи:фортепіанний - 13 викладачів струнно-смичковий - 4 викладачівідділ народних, духових та ударних інструментів - 7 викладачіввокально-теоретичний відділ - 5 викладачів Кожен відділ може похвалитися участю та перемогами на різноманітних українських та міжнародних конкурсах. а ще - наші викладачі є авторами методичної літератури. А саме: Збірки музично-літературних композицій про життя і творчість композиторів "Зв'язок" і "Відчуття дихання" автори Тетяна Мандрусяк і Станіслава Родіна; збірки для вокалістів "Вокалізи та музичні скоромовки", "Вокальний голосок" і "Зростаємо співаючи" авторка Уляна Музика.

  • Дитяча Опера


    В 2011 році наша школа була названа ім'ям Галини Грабець - талановитої скрипальки, педагога, дружини полковника УПА, близької подруги Василя та Наталії Барвінських. З композитором познайомилася під час навчання у Львівському музичному інституті, він тоді директорував. Зав'язалися теплі стосунки двох патріотичних, творчих, гарячих сердець. Спільно заснували у Львові студентське музичне товариство "Домінанта", в один час відбували покарання в мордовських таборах, після повернення - підтримували зв'язок. Після заслання Галина Юліанівна повернулася до викладання - не могла без скрипки і дітей. Працювала викладачем, організувала оркестр і першу в Коломиї дитячу оперу. Горіла роботою і запалювала дітей та вчителів. За час її вчителювання було поставлено 7 опер. Розучування з дітьми вокальних, оркестрових партій, режисура, костюми, декорації - все робилося завдяки невтомній енергії бабці Галі - як з ніжністю називали її колеги і вихованці. Дитяча опера продовжує жити в нашій школі спільними стараннями викладачів і, сподіваємося, житиме.

Нагороди Школи

Illustration

Подяка Колективу Музичної Школи

Від командування та особового складу 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"

Illustration

Диплом від Управління Культури та Туризму

З нагоди всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Illustration

Диплом від Книги Рекордів України

Категорія "Масові заходи" - "Найбільший Зведений Хор України"

Нагороди Вихованців

Illustration

Гран Прі та Кубки

Багатожанрові та міжнародні фестиваль-конкурси

Illustration

Диплом Всеукраїнського Конкурсу Мистецтв

Теліщук Ольга, Теліщук Вікторія

Illustration

Yula Art Fest

Подяки, Призи, Грамоти, Дипломи, Медалі

Illustration

Фестиваль Конкурс "Зореграй"

Призи, Дипломи, Подяки, Медалі

Illustration

Диплом Конкурсу Мистецтв "Українська Традиція"

Косовчич Олександр

Illustration

Центр Освітніх Інновацій та Творчості "Гармонія"

Кубки, Медалі, Дипломи, Подяки

Illustration

Диплом з Всеукраїнського Конкурсу мистецтв "Українська Мрія"

Павлюк Захар

Галерея

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Адміністрація

  • Illustration

    Алексеєва Наталія Миколаївна


      Директор, викладач
      Працює з 1987 року
    • Біографія

      ДиректорАлексеєва Наталія Миколаївна, викладач по класу фортепіано, освіта повна вища, закінчила Рівненський державний інститут культури, кваліфікаційна категорія - « спеціаліст вищої категорії », педагогічне звання - « Викладач - методист». З 1984 року працює в Коломийській дитячій музичній школі № 2, з 2004 року очолює колектив названого закладу. Працює з 1987 року

  • Illustration

    Юркевич Ірина Григорівна


      Заступник директора
      Працює з 1979 року
    • Біографія

      Заступник директора з навчально-виховної роботиЮркевич Ірина Григорівна, викладач по класу фортепіано, концертмейстер. Освіта базова вища, закінчила Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського по класу фортепіано. Кваліфікаційна категорія – « спеціаліст 11 розряду», з 2006 року на посаді заступника з навчально-виховної роботи. Працює з 1979 року

Наші Відділи

  • Illustration

    Фортепіанний відділ

    • Викладачі

      Станіслава Родіна – завідувачка фортепіанного відділу. Викладач по класу фортепіано, концертмейстер. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії», концертмейстер «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Працює з 2002 року.
      Викладачі відділу:
      Ірина Москаленко – викладач по класу фортепіано. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії». Працює з 1982 року.
      Олександр Ларіонов – викладач по класу фортепіано, концертмейстер. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії», концертмейстер «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач». Працює з 1994 року.
      Тетяна Мандрусяк – викладач по класу фортепіано. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач». Працює з 1988 року.
      Олександра Мартинюк – викладач по класу фортепіано, концертмейстер. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії», концертмейстер «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач». Працює з 1983 року.
      Галина Савка – викладач по класу фортепіано, концертмейстер.Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст першої категорії»,концертмейстер «спеціаліст першої категорії». Працює з 1987 року.
      Оксана Довганюк – викладач по класу фортепіано, концертмейстер. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст першої категорії», концертмейстер «спеціаліст вищої категорії». Працює з 1992 року.
      Марина Гулій – викладач по класу фортепіано, концертмейстер.Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст другої категорії»,концертмейстер «спеціаліст другої категорії». Працює з 2012 року.
      Уляна Мандрусяк – викладач по класу фортепіано. Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач- методист». Працює з 1983 року.
      Любомир Чорнокожа– викладач по класу фортепіано, концертмейстер.Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст 11 розряду»,концертмейстер «спеціаліст 11 розряду». Працює з 2020 року.
      Оксана Сербинська – викладач по класу фортепіано, концертмейстер.Кваліфікаційна категорія - викладач «спеціаліст першої категорії»,концертмейстер «спеціаліст першої категорії». Працює з 2004 року.

  • Illustration

    Струнно-смичковий відділ

    • Викладачі

      Оксана Луцик - завідувачка струнно-смичкового відділу. Викладач по класускрипки. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду»,педагогічне звання «старший викладач». Працює з 2002 року.
      Викладачі відділу:Олександра Грисько – викладач по класу скрипки. Кваліфікаційна категорія- «спеціаліст 11 розряду», педагогічне звання «старший викладач». Працює з 1985 року.
      Надія Хрущ – викладач по класу скрипки. Кваліфікаційна категорія -«спеціаліст 10 розряду». Працює з 2023 року.
      Марія-Віталія Рєзнік – викладач по класу скрипки. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 10 розряду». Працює з 2023 року.

  • Illustration

    Відділ народних, духових та ударних інструментів

    • Викладачі

      Ганна Деркач – завідувачка відділу народних, духових та ударних інструментів. Викладач по класу духових інструментів. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду». Працює з 2017 року.
      Викладачі відділу:Марта Хмуляк – викладач по класу баяна-акордеона. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду», педагогічне звання «старший викладач». Працює з 1983 року.
      Євген Родін – викладач по класу гітари. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач методист». Працює з 1999 року.
      Борис Фестер – викладач по класу гітари. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду». Працює з 1997 року.
      Роман Мандрусяк – викладач по класу гітари. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду». Працює з 2016 року.
      Тарас Щербина – викладач по класу духових інструментів. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст 11 розряду». Працює з 2014 року. Галина Кваснюк – викладач по класу бандури. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Працює з 2002 року.
      Вадим Лесюк – викладач по класу цимбал. Кваліфікаційна категорія«спеціаліст 10 розряду».

  • Illustration

    Вокально-теоретичний відділ

    • Викладачі

      Лідія Петришин – завідувачка вокально-теоретичного відділу. Викладач теоретичних дисциплін. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії». Працює з 1979 року.
      Викладачі відділу:
      Богдана Жолоб – викладач теоретичних дисциплін. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст першої категорії». Працює з 1983 року.
      Галина Богаченко – викладач сольного співу. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст першої категорії». Працює з 2009 року.
      Уляна Музика – викладач теоретичних дисциплін. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст першої категорії». Працює з 2016 року.
      Ольга Гринюк – викладач теоретичних дисциплін. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії». Працює з 2000 року.

icon

10-та Окрема Гірсько-Штурмова Бригада"Едельвейс"

Зв'язок з нами

Запишіться на пробне заняття вже зараз!

    • Адреса

    • Години роботи

    • Телефон

    • E-mail

    • Карти

    • Адреса

    • Адреса

    • Години роботи

    • Години роботи

    • Телефон

    • Телефон

    • E-mail

    • E-mail

    • Карти

    • Карти